PRACA

W AUDIOTECH COMMERCIAL

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Marketing

Wymiar pracy: freelancer – 1/2 etatu

Miejsce: Warszawa / praca zdalna

Forma zatrudnienia: B2B

Wymagania:

– znajomość branży proaudio

– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

– obsługa programów graficznych (pakiet Adobe)

– wiedza dot. obsługi kont firmowych w Social Mediach

– mile widziana znajomość WordPress

– samodzielność

– obowiązkowość

Zakres obowiązków:

– tłumaczenia opisów urządzeń / newsów

– przygotowywanie reklam dla prasy oraz online

– aktualizacja strony internetowej

– obsługa kont FB oraz Instagram

– kontakt z partnerami handlowymi w zakresie działań marketingowych

Handlowiec

Wymiar pracy: pełny etat

Miejsce: Warszawa

Forma zatrudnienia: B2B / umowa o pracę

Wymagania:

– dobra znajomość branży proaudio

– biegła obsługa pakietu Office

– łatwość nawiązywania kontaktów

– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

– współpraca z aktualnymi klientami firmy

– nawiązywanie nowych kontaktów handlowych

– pozyskiwanie projektów

– bardzo dobra znajomość urządzeń z oferty firmy

– staranne prowadzenie projektów od początku do zakończenia wraz z dokumentacją powykonawczą

– współpraca z podwykonawcami

– aktywny udział w wydarzeniach firmowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres k.kowalewski@audiotechcommercial.pl oraz umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Audiotech Commercial s.c. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).