Monitory studyjne APS

sty 10, 2022 | wiedza

Marka APS czyli Audio Pro Solutions

Firma podchodzi z wielką dbałością do swoich produktów dlategona każdym etapie ich powstawania podzespoły przechodzą szereg testów pomiarowych. Każdy monitor studyjny stworzony przez APS zanim zostanie pokazany światu przechodzi przez ręce wielu profesjonalnych użytkowników z całego świata aby potwierdzić jego niezawodność i precyzję. 

Docenione na całym świecie monitory APS są cenione za jakość, która wynika z zastosowanej technologii:

  • Analogowe wzmacniacze w klasie AB: końcówki mocy wykonane w technologii DMOS, konstrukcja oparta na tranzystorach polowych, dzięki czemu uzyskujemy bardzo niskie zniekształcenia oraz szum własny. Efektem jest naturalny, czysty dźwięk.
  • Analogowa zwrotnica z układem czasowego EQ, dzięki czemu panoramowanie instrumentów podczas miksów jest precyzyjne.
  • Konstrukcja midwoofera z układem elektromagnetycznym, silnym magnesem i wytrzymałą cewką głośnikową. Wykonane w technologii Mirror Drive co zapewnia bardzo precyzyjne wprowadzanie drgań w membranę głośnika, dzięki czemu dźwięk jest bardziej czytelny i dynamiczny.
  • Parowanie monitorów studyjnych z dokładnością +/- 0,25dB w całym paśmie.

Doświadczenie jakie firma APS zdobyła przez lata projektowania aktywnych monitorów dla studiów nagraniowych i pracowni postprodukcyjnych pozwala oferować produkty wysokiej jakości dedykowane entuzjastom perfekcyjnego brzmienia.